Про фільм

ЖАНР: БІЗНЕС-ТРИЛЕР

Це інтригуюча історія про українську компанію, українські реалії, український бізнес.

Це фільм, що інформуватиме, навчатиме, змушуватиме замислитися над багатьма практичними питаннями сучасного ведення бізнесу і мотивуватиме на реальні дії.

Зважаючи на попит щодо такого напрямку, ми плануємо виготовити фільм, що буде одночасно пізнавальним, повчальним та мотивуючим, художнім і захоплюючим. На нашу думку український глядач сьогодні спраглий за фільмами, які несуть в собі ідею особистісного розвитку та описують історію, що трапилась безпосередньо в Україні, а не наприклад у Лондоні чи Нью-Йорку.

Фільм матиме попит серед широкого загалу завдяки паралелі з відомою компанією експрес доставки НОВА ПОШТА (де автор книги працював два роки на керівній посаді), а також захоплюючий сюжет, навколо головних героїв: засновників компанії, таємного власника, топ-менеджерів, зокрема жорсткої та вольової леді-менеджера.

Окрім того, фільм також показуватиме, що великий бізнес – це не лише справа чоловіків, а що й жінки можуть та мають право обійняти високі посади і керувати колективом, бізнесом, процесом не гірше, а подекуди й краще за чоловіків.

Дуже важливо, що історія фільму не є чимось вигаданим, а набором доволі реальних кейсів, які трапляються на шляху багатьох компаній.

Тизер до Фільму «КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАР» створений за мотивами одноіменної книги Романа Кузюка за підтримки Українського культурного фонду та Одеської кіностудії.

Команда

 • Тизер до фільму “КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАР”
 • Режисер Мішель Конрад
 • Автор сценарію Роман Кузюк
 • Продюсер Андрій Осіпов
 • Оператор-постановник Анатолій Сахно
 • Художник-постановник Володимир Філіппов
 • В головних ролях:
 • Артем Позняк
 • Олександр Соколов
 • Анастасія Сакалюк
 • Олег Примогенов
 • Дата виходу 2019 рік

Тизер до фільму “КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАР”

Звернення режиссера фільму

Презентація Тизеру

Український Культурний Фонд

Український культурний фонд ‒ державна установа, створена у 2017 році, на підставі відповідного Закону України, з метою сприяння розвитку національної культури та мистецтва в державі, забезпечення сприятливих умов для розвитку інтелектуального та духовного потенціалу особистості і суспільства, широкого доступу громадян до національного культурного надбання, підтримки культурного розмаїття та інтеграції української культури у світовий культурний простір. Діяльність фонду, згідно чинного законодавства, спрямовується та координується Міністерством культури України.

Фонд, впроваджуючи нові механізми надання орієнтованої на результат конкурсної державної фінансової підтримки ініціативам у сфері культури та креативних індустрій, сприяє творенню розвиненої екосистеми культури та креативності в Україні, яка уможливлює породження та розповсюдження в суспільстві нових сенсів та спільних цінностей, а також сприяє збереження культурної спадщини та розвитку української культури в контексті актуальних світових тенденцій.

Стратегічні цілі:

 • підсилення інституційної та фінансової спроможності
 • сприяння творенню культурного продукту
 • підсилення ролі культури у розвитку суспільства
 • інтернаціоналізація української культури

Тизер знято за підтримки УКФ в рамках Програми «Підсилення потужності українського аудіовізуального сектору», яка спрямована на підтримку та розвиток українського аудіовізуального сектору, стимулювання молодих митців до створення конкурентоспроможного продукту і популяризації українського аудіовізуального сектору за кордоном.

Загальний бюджет програми на 2019 рік – 400 млн. грн.

Тематичні напрями: соціально значимі історичні та культурні події (у тому числі часів незалежної України), біографії видатних українських діячів, екранізація творів української літератури (у тому числі український фольклор), навчальні та виховні відео-продукти.

Одеська Кіностудія

Відома студія і палко кохана народом у багатьох куточках нашої країни, а також далеко за її межами, за свою багаторічну історію створила велику кількість популярних фільмів, які по праву давно вважаються справжніми шедеврами вітчизняного кіно.

Сьогодні колектив кіностудії прагне відродження колишньої слави на основі прекрасних традицій і наступних поколінь.

Відомий факт, що Одеська кіностудія в усі часи була орієнтована на виробництво популярного кіно, а основні доходи в світі приносить виробництво саме популярного кіно.

Сплановано і вже втілено в життя ряд проектів, спрямованих на відродження власного виробництва. Необхідно також відродити дитячий кінематограф, яким так славилася Одеська студія.

Колектив кіностудії щиро сподівається, що ці фільми будуть сприйняті глядачем, стануть улюбленими і відомими також як всі фільми, зняті під маркою – «Одеська кіностудія». Поновлення виробництва популярного і дитячого кіно багато в чому гарантує всім інвесторам і самій кіностудії реальні доходи в процесі подальшого розвитку.

Одеська кіностудія запрошує всіх, хто щиро бажає разом з ними створювати нове сучасне кіно до плідної співпраці на довготривалій основі!

Фотогалерея “Як ми тизер знімали”

Автор з тарілкою
Автор на знімальному майданчику
Автор сценарію і режисер
Босоногий режисер
Зйомки. Дубль два
Зйомки
Зустріч режисерів (зліва) і кураторів (справа)
Команда проекту
Куратор проекту Яніна Алєєва
Пара крупним планом
Режисер на майданчику
Режисер, актор… І проститутка