Видавництво

Про видавництво

ВИДАВНИЦТВО БІЗНЕС-ЛІТЕРАТУРИ «КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАР»

Ми видаємо профільну літературу УКРАЇНСЬКИХ авторів.

Якщо ви пишете або читаєте про фінанси, підприємництво, менеджмент, бізнес-процеси, банківську справу, оподаткування, рейдерство та фінансові розслідування, фондові ринки та цінні папери – тоді вам до нас!

Наші книги

КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАР

Автор Роман Кузюк
Мова Українська
Де купити

Ознайомитись

Про книгу

Внаслідок рейдерського захоплення контроль над компанією отримує невідомий власник. Він примушує акціонерів і менеджерів розробити нову стратегію, удосконалити бізнес-процеси, впровадити жорсткий контроль і зайнятися інноваціями. За три роки компанія стає великою корпорацією. Як цього досягти в умовах бізнес-турбулентності і переслідувань правоохоронців – читайте у бізнес-детективі «Кінцевий бенефіціар».

Конечный бенефициар

Автор Роман Кузюк
Мова Русский
Де купити

Ознайомитись

Про книгу

Вследствие рейдерского захвата контроль над компанией получает неизвестный собственник. Он принуждает акционеров и менеджеров разработать новую стратегию, усовершенствовать бизнес-процессы, внедрить жёсткий контроль и заняться инновациями. За три года компания становится крупной корпорацией. Как этого достичь в условиях бизнес-турбулентности и преследований Интерпола – читайте в бизнес-детективе «Конечный бенефициар».

СПОРТИВНИЙ БІЗНЕСМЕН

Автор Мова
Роман Кузюк Українська
Де купити

Ознайомитись

Про книгу

Євген Сибірцев – успішний бізнесмен. Але одного разу він прокидається і розуміє, що … більше «не тягне». Апатія, безцільність, хронічна втома — тепер його постійні супутники. І раптом він отримує незвичайний подарунок від вірних друзів. Тепер у нього попереду три насичених спортивними пригодами року. Це роман-методика про досягнення високої фізичної форми ділової людини в умовах сучасного ритму і стилю життя.

Спортивный бизнесмен

Автор Роман Кузюк
Мова Російська
Де купити

Ознайомитись

Про книгу

Евгений Сибирцев – успешный бизнесмен. Но однажды он просыпается и понимает, что… больше «не тянет». Апатия, бесцельность, хроническая усталость – теперь его постоянные спутники. И вдруг он получает необычный подарок от верных друзей. Теперь у него впереди три насыщенных спортивными приключениями года. Это роман-методика о достижении высокой физической формы делового человека в условиях современного ритма и стиля жизни.

Створи і запусти прибутковий SAAS-бізнес

Автор Катерина Миронюк
Мова Українська
Де купити

Ознайомитись

Про книгу

SaaS – це продукт переходу в так звану «третю хвилю Інтернету» – Інтернету всього. SaaS – це історія про концепцію майбутнього, вона звучить так: щоб отримати благо, ним достатньо користуватися, і не обов’язково володіти. Це історія про свободу – свободу вибору, пересування, споживання. Тому якщо ви вирішили банально заробити грошей або ж створити щось неймовірне – вам тепер в SaaS-бізнес!

Build and promote profitable SaaS business

Автор Катерина Миронюк
Мова English
Де купити

Ознайомитись

Про книгу

SaaS is a product of the transition to the so-called «third wave of the Internet» – the Internet of Everything. SaaS is a story about the concept of the future. In short, it sounds as follows: to get something today, you may just use it with no need to own it. That is a story about freedom – freedom to choose, to move, to consume. So if you decide to make money or to create something incredible – now your go-to is SaaS-business!

Обшук — ознака успіху

Автор Денис Овчаров
Мова Українська
Де купити

Ознайомитись

Про книгу

У нас прийнято вважати, що кримінальне провадження деструктивне для бізнесу. Але як би парадоксально це не звучало, обшук є доказом того, що бізнес досяг певного – високого – рівня. Обшук часто є краш-тестом бізнес-процесів і виявляє слабкі місця, посиливши які, можна значно зміцнити позиції компанії на ринку. Ця книга для тих, хто не хоче боятися правоохоронців і готовий захищати свій бізнес.

Обыск — признак успеха

Автор Денис Овчаров
Мова Російська
Де купити

Ознайомитись

Про книгу

У нас принято считать, что уголовное производство деструктивно для бизнеса. Но как бы парадоксально это ни звучало, обыск служит доказательством того, что бизнес достиг определенного (высокого!) уровня. Обыск зачастую является краш-тестом бизнес-процессов и выявляет слабые места, усилив которые, можно значительно укрепить позиции компании на рынке. Эта книга для тех, кто не хочет бояться правоохранителей и готов защищать свой бизнес.

Життєвий баланс, ключ до щастя

Автор Олег Кушнір
Мова Українська
Де купити

Ознайомитись

Про книгу

Завдяки цій книзі начебто зі сторони дивишся на речі, які вже бачив, почуття, які вже переживав, але після прочитаного ти усвідомлюєш дещо більше, дещо більше розумієш, і відповідно більше прагнеш та бажаєш досягти. Це і є однією із цілей, які ставив перед собою автор, приступаючи до написання тексту. В книзі вдало поєднано відомі тези та істини із неймовірно цікавим власним життєвим досвідом. Саме це робить книгу унікальною та потрібною. Саме це і приваблює. А власна манера та стиль додають родзинки та цікавинки! Ця книга неодмінно надасть змогу читачу багато що зрозуміти, переосмислити, переоцінити та досягти більшого!

Форензик. Хроники аудитора

Автор Артем Ковбель
Мова Російська
Де купити

Ознайомитись

Про книгу

Если вы думаете, что вы все сделали правильно и в вашей компании никаких злоупотреблений нет, то, как это ни печально признать, вы ошибаетесь. В 100% форензик-расследований, в которых я принимал участие, были выявлены те или иные факты злоупотреблений. Эта книга раскрывает суть и инструментарий такого комплексного термина, как форензик. Предназначена для собственников бизнеса и топ-менеджмента, в частности начальников служб безопасности и юридических департаментов, а также тех, кому интересна тема противодействия внутрикорпоративному мошенничеству.